FKP2G004701D00HSSD
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP2G004701D00HSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 470PF 2.5% 400VDC RAD
Foi de date: FKP2G004701D00HSSD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FKP2G004701D00HSSD
Număr parc FKP2G004701D00HSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 470PF 2.5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 213626 pcs Fișa cu date FKP2G004701D00HSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 220V
Toleranţă ±2.5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1269
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 470pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 470pF