FKP1U021006B00MSC9
WIMAWIMA
FKP1U021006B00MSC9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP1U021006B00MSC9
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 20% 2KVDC RAD
Foi de date: FKP1U021006B00MSC9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKP1U021006B00MSC9
Număr parc FKP1U021006B00MSC9 Producător WIMA
Descriere CAP FILM 10000PF 20% 2KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65711 pcs Fișa cu date FKP1U021006B00MSC9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC 700V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1189
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 10000pF