FKP0F011000B00KSSD
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP0F011000B00KSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Foi de date: FKP0F011000B00KSSD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FKP0F011000B00KSSD
Număr parc FKP0F011000B00KSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154588 pcs Fișa cu date FKP0F011000B00KSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1055
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 1000pF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 1000pF