FKP0C004700B00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP0C004700B00JSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 470PF 5% 63VDC RAD
Foi de date: FKP0C004700B00JSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKP0C004700B00JSSD
Număr parc FKP0C004700B00JSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 470PF 5% 63VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124360 pcs Fișa cu date FKP0C004700B00JSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1037
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 470pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 470pF