CDR02BX223AMZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX223AMZPAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR02BX223AMZPAT
Producator / Marca: Vishay / Vitramon
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805
Foi de date: CDR02BX223AMZPAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR02BX223AMZPAT
Număr parc CDR02BX223AMZPAT Producător Vishay Vitramon
Descriere CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 273066 pcs Fișa cu date CDR02BX223AMZPAT.pdf
Tensiunea nominală - AC P (0.1%) Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 0.022µF Grosime (Max) BX
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR02 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 1805 (4512 Metric) Alte nume CDR02BX223AMZPAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CDR02BX223AMZPAT
Stil de plumb 0.055" (1.40mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Military Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805