CDR01BX151BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX151BKZPAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR01BX151BKZPAT
Producator / Marca: Vishay / Vitramon
Descrierea produsului CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805
Foi de date: CDR01BX151BKZPAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR01BX151BKZPAT
Număr parc CDR01BX151BKZPAT Producător Vishay Vitramon
Descriere CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 330337 pcs Fișa cu date CDR01BX151BKZPAT.pdf
Tensiunea nominală - AC P (0.1%) Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 150pF Grosime (Max) BX
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR01 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume CDR01BX151BKZPAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CDR01BX151BKZPAT
Stil de plumb 0.055" (1.40mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Military Rata de eșec -
Descriere extinsă 150pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805