VLMY3100-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMY3100-GS18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VLMY3100-GS18
Producator / Marca: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descrierea produsului LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Foi de date: VLMY3100-GS18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VLMY3100-GS18
Număr parc VLMY3100-GS18 Producător Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descriere LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1159400 pcs Fișa cu date VLMY3100-GS18.pdf
Lungimea de undă - Vârful 585nm Lungimea de undă - dominantă 588nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.1V Unghi de vedere 120°
Pachetul dispozitivului furnizor 2-PLCC Dimensiune / Dimensiune 3.00mm L x 2.80mm W
Serie VLM.3 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Rating 10mcd
Transparența obiectivului Clear Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Flat Top, 2.40mm
Lens Color - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime (Max) 1.85mm Caracteristici -
descriere detaliata Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead Test curent 10mA