VLMY233T2V2-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMY233T2V2-GS08 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VLMY233T2V2-GS08
Producator / Marca: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descrierea produsului LED YELLOW SMD MINILED SMD
Foi de date: VLMY233T2V2-GS08.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VLMY233T2V2-GS08
Număr parc VLMY233T2V2-GS08 Producător Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descriere LED YELLOW SMD MINILED SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 171802 pcs Fișa cu date VLMY233T2V2-GS08.pdf
Lungimea de undă - Vârful 591nm Lungimea de undă - dominantă 589nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.15V Unghi de vedere 120°
Pachetul dispozitivului furnizor SMD MiniLED Dimensiune / Dimensiune 2.20mm L x 1.40mm W
Serie MiniLED ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume VLMY233T2V2-GS08CT
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Rating 650mcd Transparența obiectivului -
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm Lens Color -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 1.40mm
Caracteristici - descriere detaliata Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2.15V 2-SMD, J-Lead
Test curent 20mA configurație Standard