TLME3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLME3100-GS08 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TLME3100-GS08
Producator / Marca: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descrierea produsului LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Foi de date: TLME3100-GS08.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TLME3100-GS08
Număr parc TLME3100-GS08 Producător Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descriere LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6090 pcs Fișa cu date TLME3100-GS08.pdf
Lungimea de undă - Vârful 590nm Lungimea de undă - dominantă 588nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2V Unghi de vedere 120°
Pachetul dispozitivului furnizor 2-PLCC Dimensiune / Dimensiune 3.00mm L x 2.80mm W
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume 751-1163-6
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Rating 50mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Flat Top, 2.40mm Lens Color -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 1.85mm
Caracteristici - descriere detaliata Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, J-Lead
Test curent 10mA configurație Standard