LH1502BB
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LH1502BB
Producator / Marca: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descrierea produsului RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Foi de date: LH1502BB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LH1502BB
Număr parc LH1502BB Producător Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descriere RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16229 pcs Fișa cu date LH1502BB.pdf
Tensiune - Încărcare 0V ~ 350V Tensiune - intrare 1.26VDC
Stilul de terminare PC Pin Pachetul dispozitivului furnizor 8-DIP
Serie LH1502 ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tipul de ieșire AC, DC
Rezistența la starea (Max) 20 Ohms Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați curentul 150mA
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Solid State Relay SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) 8-DIP (0.300", 7.62mm)