ILQ55-X009
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
ILQ55-X009 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ILQ55-X009
Producator / Marca: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descrierea produsului OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD
Foi de date: 1.ILQ55-X009.pdf2.ILQ55-X009.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ILQ55-X009
Număr parc ILQ55-X009 Producător Vishay / Semiconductor - Opto Division
Descriere OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53155 pcs Fișa cu date 1.ILQ55-X009.pdf2.ILQ55-X009.pdf
Tensiune - ieșire (Max) 55V Tensiune - Izolare 5300Vrms
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.25V Saturație Vce (Max) 1V
Pornirea / oprirea timpului (tip) - Pachetul dispozitivului furnizor 16-SMD
Serie - Timp de creștere / înălțime (tip) 10µs, 35µs
ambalare Tube Pachet / Caz 16-SMD, Gull Wing
Tipul de ieșire Darlington Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Număr de canale 4 Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere DC descriere detaliata Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 4 Channel 16-SMD
Rata de transfer curent (Min) 100% @ 10mA Raportul curent de transfer (Max) -
Curent - ieșire / canal 125mA Curent - DC înainte (dacă) (max) 60mA