Y607112K5000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y607112K5000B9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y607112K5000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 12.5K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y607112K5000B9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y607112K5000B9L
Număr parc Y607112K5000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 12.5K OHM 0.3W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7117 pcs Fișa cu date Y607112K5000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serie HZ Rezistenţă 12.5 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.43mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 12.5 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil