Y578711K5000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y578711K5000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 11.5K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y578711K5000B0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y578711K5000B0L
Număr parc Y578711K5000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 11.5K OHM 0.6W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8410 pcs Fișa cu date Y578711K5000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±1ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Serie VH Rezistenţă 11.5 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.430" (10.92mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 11.5 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil