Y472525R0000B9L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y472525R0000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 25 OHM 3/4W .1% AXIAL
Foi de date: Y472525R0000B9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y472525R0000B9L
Număr parc Y472525R0000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 25 OHM 3/4W .1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1624 pcs Fișa cu date Y472525R0000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serie HZ Rezistenţă 25 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial - 4 Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 25 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil