Y47251K50000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y47251K50000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1.5K OHM 3/4W .1% AXIAL
Foi de date: Y47251K50000B9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y47251K50000B9L
Număr parc Y47251K50000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1.5K OHM 3/4W .1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1930 pcs Fișa cu date Y47251K50000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serie HZ Rezistenţă 1.5 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial - 4 Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 1.5 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil