Y4700100R000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y4700100R000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100 OHM 1% 0.3W RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y4700100R000F0L
Număr parc Y4700100R000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100 OHM 1% 0.3W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6491 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serie AUR Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil