Y4078100R000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4078100R000F9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y4078100R000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100 OHM .3W 1% RADIAL
Foi de date: Y4078100R000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y4078100R000F9L
Număr parc Y4078100R000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100 OHM .3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5177 pcs Fișa cu date Y4078100R000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0.0ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serie VHP101 Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.43mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil