Y4066100R000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4066100R000F0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y4066100R000F0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 100 OHM 1% 1.2W 2512
Foi de date: Y4066100R000F0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y4066100R000F0R
Număr parc Y4066100R000F0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 100 OHM 1% 1.2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6273 pcs Fișa cu date Y4066100R000F0R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serie FRSH Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1.2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume Y4066-100ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±1% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil