Y406560R0000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y406560R0000F0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 60 OHM 1% 0.8W 2010
Foi de date: Y406560R0000F0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y406560R0000F0R
Număr parc Y406560R0000F0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 60 OHM 1% 0.8W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9445 pcs Fișa cu date Y406560R0000F0R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serie FRSH Rezistenţă 60 Ohms
Putere (Wați) 0.8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 60 Ohms ±1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil