Y4045232R000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y4045232R000B0W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 232 OHM 0.1% 1/20W 0505
Foi de date: Y4045232R000B0W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y4045232R000B0W
Număr parc Y4045232R000B0W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 232 OHM 0.1% 1/20W 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19996 pcs Fișa cu date Y4045232R000B0W.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Serie V5X5PT Rezistenţă 232 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tray
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 232 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil