Y4013445R000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y4013445R000B9W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 445 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: Y4013445R000B9W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y4013445R000B9W
Număr parc Y4013445R000B9W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 445 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14246 pcs Fișa cu date Y4013445R000B9W.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2.5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serie FRST Rezistenţă 445 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tray
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 445 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil