Y212330R0000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y212330R0000F9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y212330R0000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 30 OHM 1% 8W TO220-4
Foi de date: Y212330R0000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y212330R0000F9L
Număr parc Y212330R0000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 30 OHM 1% 8W TO220-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7295 pcs Fișa cu date Y212330R0000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-4 Dimensiune / Dimensiune 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Serie VPR221SZ Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-4, SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.158" (4.01mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 30 Ohms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil