Y17463K83000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y17463K83000T0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului SMR3DZ 3K8300 TCR0.2 0.01% B T
Foi de date: Y17463K83000T0R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y17463K83000T0R
Număr parc Y17463K83000T0R Producător Vishay Precision Group
Descriere SMR3DZ 3K8300 TCR0.2 0.01% B T Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2826 pcs Fișa cu date Y17463K83000T0R.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serie SMR1DZ Rezistenţă 3.83 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Strip
Pachet / Caz 3017 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.83 kOhms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil