Y162933R6000D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162933R6000D0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y162933R6000D0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 33.6 OHM 0.5% 1/10W 0805
Foi de date: Y162933R6000D0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y162933R6000D0R
Număr parc Y162933R6000D0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 33.6 OHM 0.5% 1/10W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21827 pcs Fișa cu date Y162933R6000D0R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Serie VFCP Rezistenţă 33.6 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 33.6 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil