Y162882K0000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162882K0000B9R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y162882K0000B9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 82K OHM 0.1% 3/4W 2512
Foi de date: Y162882K0000B9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y162882K0000B9R
Număr parc Y162882K0000B9R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 82K OHM 0.1% 3/4W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9431 pcs Fișa cu date Y162882K0000B9R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serie VSMP Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 82 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil