Y162561R2000A9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y162561R2000A9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului VSMP1206 61R200 TCR0.2 0.05% S T
Foi de date: Y162561R2000A9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y162561R2000A9R
Număr parc Y162561R2000A9R Producător Vishay Precision Group
Descriere VSMP1206 61R200 TCR0.2 0.05% S T Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2570 pcs Fișa cu date Y162561R2000A9R.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serie VSMP Rezistenţă 61.2 Ohms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Strip
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 61.2 Ohms ±0.05% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil