Y16253K83000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16253K83000B9W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16253K83000B9W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 3.83K OHM 0.1% 0.3W 1206
Foi de date: Y16253K83000B9W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16253K83000B9W
Număr parc Y16253K83000B9W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 3.83K OHM 0.1% 0.3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15163 pcs Fișa cu date Y16253K83000B9W.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serie VSMP Rezistenţă 3.83 kOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Tray
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.83 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil