Y16243K83000T23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16243K83000T23R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului V/N 303134 3K8300 0.01% B T 1555
Foi de date: Y16243K83000T23R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16243K83000T23R
Număr parc Y16243K83000T23R Producător Vishay Precision Group
Descriere V/N 303134 3K8300 0.01% B T 1555 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2185 pcs Fișa cu date Y16243K83000T23R.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie VSMP Rezistenţă 3.83 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Strip
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.83 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil