Y149614K3000B0R
Prezentarea produsului
Număr parc: Y149614K3000B0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 14.3KOHM 0.1% 0.15W 1206
Foi de date: Y149614K3000B0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y149614K3000B0R
Număr parc Y149614K3000B0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 14.3KOHM 0.1% 0.15W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16587 pcs Fișa cu date Y149614K3000B0R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serie VSM Rezistenţă 14.3 kOhms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 14.3 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil