Y149611R5000C0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y149611R5000C0W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 11.5OHM 0.25% 0.15W 1206
Foi de date: Y149611R5000C0W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y149611R5000C0W
Număr parc Y149611R5000C0W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 11.5OHM 0.25% 0.15W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15615 pcs Fișa cu date Y149611R5000C0W.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serie VSM Rezistenţă 11.5 Ohms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tray
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 11.5 Ohms ±0.25% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil