Y14880R07000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R07000F0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14880R07000F0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.07 OHM 1% 2W 3637
Foi de date: Y14880R07000F0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14880R07000F0R
Număr parc Y14880R07000F0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.07 OHM 1% 2W 3637 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 32763 pcs Fișa cu date Y14880R07000F0R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serie CSM Rezistenţă 70 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 70 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil