Y14880R03320D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14880R03320D0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului CSM3637 0R0332 0.5% B T
Foi de date: Y14880R03320D0R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14880R03320D0R
Număr parc Y14880R03320D0R Producător Vishay Precision Group
Descriere CSM3637 0R0332 0.5% B T Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2818 pcs Fișa cu date Y14880R03320D0R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serie CSM Rezistenţă 33.2 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Strip
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 33.2 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil Compoziţie Metal Foil