Y14880R00200F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R00200F0W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14880R00200F0W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.002 OHM 1% 3W 3637
Foi de date: Y14880R00200F0W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14880R00200F0W
Număr parc Y14880R00200F0W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.002 OHM 1% 3W 3637 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25029 pcs Fișa cu date Y14880R00200F0W.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 3637 Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serie CSM Rezistenţă 2 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Tray
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 2 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil