Y14870R20000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R20000F9W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14870R20000F9W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 1% 1W 2512
Foi de date: Y14870R20000F9W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14870R20000F9W
Număr parc Y14870R20000F9W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.2 OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33055 pcs Fișa cu date Y14870R20000F9W.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serie CSM Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tray
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 200 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil