Y14740R02000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R02000B9W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14740R02000B9W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 0.1% 4W 3637
Foi de date: Y14740R02000B9W.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y14740R02000B9W
Număr parc Y14740R02000B9W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.02 OHM 0.1% 4W 3637 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11685 pcs Fișa cu date Y14740R02000B9W.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 3637 Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serie CSM3637P Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 4W ambalare Tray
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.060" (1.52mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 20 mOhms ±0.1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil