Vishay Precision Group| Număr parc | Y14740R00500B0W | Producător | Vishay Precision Group |
|---|---|---|---|
| Descriere | RES 0.005 OHM 0.1% 5W 3637 | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 5002 pcs | Fișa cu date | Y14740R00500B0W.pdf |
| Toleranţă | ±0.1% | Coeficientul de temperatură | ±15ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | Dimensiune / Dimensiune | 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm) |