Y14720R04000F0R
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14720R04000F0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.04 OHM 1% 2W 3637
Foi de date: Y14720R04000F0R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y14720R04000F0R
Număr parc Y14720R04000F0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.04 OHM 1% 2W 3637 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29464 pcs Fișa cu date Y14720R04000F0R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 3637 Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serie CSM3637S Rezistenţă 40 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 40 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil