Y14423K94300T0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14423K94300T0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 3.943K OHM 1/2W 0.01% RADIAL
Foi de date: Y14423K94300T0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14423K94300T0L
Număr parc Y14423K94300T0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 3.943K OHM 1/2W 0.01% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9644 pcs Fișa cu date Y14423K94300T0L.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serie RS92N Rezistenţă 3.943 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.943 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil