Y14423K24000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14423K24000T0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 3.24K OHM 1/2W 0.01% RADIAL
Foi de date: Y14423K24000T0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14423K24000T0L
Număr parc Y14423K24000T0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 3.24K OHM 1/2W 0.01% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7810 pcs Fișa cu date Y14423K24000T0L.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serie RS92N Rezistenţă 3.24 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.24 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil