Y11892K37000VR1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11892K37000VR1R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 2.37K OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Foi de date: Y11892K37000VR1R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y11892K37000VR1R
Număr parc Y11892K37000VR1R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 2.37K OHM 0.005% 0.6W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1241 pcs Fișa cu date Y11892K37000VR1R.pdf
Toleranţă ±0.005% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie RNC90Z Rezistenţă 2.37 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Strip
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec R (0.01%)
descriere detaliata 2.37 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil