Y118911K5000VR0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y118911K5000VR0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 11.5K OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Foi de date: Y118911K5000VR0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y118911K5000VR0L
Număr parc Y118911K5000VR0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 11.5K OHM 0.005% 0.6W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1689 pcs Fișa cu date Y118911K5000VR0L.pdf
Toleranţă ±0.005% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie RNC90Z Rezistenţă 11.5 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec R (0.01%)
descriere detaliata 11.5 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil