Y11723K43000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11723K43000B0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 3.43KOHM 0.1% 1/10W 0805
Foi de date: Y11723K43000B0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y11723K43000B0R
Număr parc Y11723K43000B0R Producător Vishay Precision Group
cantitate valabila 16143 pcs Fișa cu date Y11723K43000B0R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie VSM Rezistenţă 3.43 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.43 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil