Y112151R0000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112151R0000Q0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y112151R0000Q0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 51 OHM 0.02% 1/4W J LEAD
Foi de date: Y112151R0000Q0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y112151R0000Q0R
Număr parc Y112151R0000Q0R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 51 OHM 0.02% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14137 pcs Fișa cu date Y112151R0000Q0R.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD, Stand Off Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serie SMR1D Rezistenţă 51 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 51 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Compoziţie Metal Foil