Y112125K5000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112125K5000B9R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y112125K5000B9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 25.5K OHM 0.16W 2512
Foi de date: Y112125K5000B9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y112125K5000B9R
Număr parc Y112125K5000B9R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 25.5K OHM 0.16W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14895 pcs Fișa cu date Y112125K5000B9R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD, Stand Off Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serie SMR1D Rezistenţă 25.5 kOhms
Putere (Wați) 0.16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 25.5 kOhms ±0.1% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Compoziţie Metal Foil