Y112119R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y112119R2000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului SMR1D 19R2000 TCR2 0.1% S B
Foi de date: Y112119R2000B9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y112119R2000B9L
Număr parc Y112119R2000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere SMR1D 19R2000 TCR2 0.1% S B Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3802 pcs Fișa cu date Y112119R2000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD, Stand Off Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serie SMR1D Rezistenţă 19.2 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Non-Inductive, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 19.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Compoziţie Metal Foil