Y112110R0000C0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112110R0000C0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y112110R0000C0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 10 OHM 0.25% 1/4W J LEAD
Foi de date: Y112110R0000C0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y112110R0000C0L
Număr parc Y112110R0000C0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 10 OHM 0.25% 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16655 pcs Fișa cu date Y112110R0000C0L.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD, Stand Off Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serie SMR1D Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Compoziţie Metal Foil