Y11193R20000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11193R20000F9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 3.2 OHM 1% 1/4W 1610
Foi de date: Y11193R20000F9R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y11193R20000F9R
Număr parc Y11193R20000F9R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 3.2 OHM 1% 1/4W 1610 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14795 pcs Fișa cu date Y11193R20000F9R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm)
Serie VCS1610Z Rezistenţă 3.2 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 3.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil