Y09601R00000D0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09601R00000D0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 1 OHM 10W 0.5% RADIAL
Foi de date: Y09601R00000D0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y09601R00000D0L
Număr parc Y09601R00000D0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 1 OHM 10W 0.5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4807 pcs Fișa cu date Y09601R00000D0L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serie VCS331 Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Temperatura de Operare -
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±0.5% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil