Y09590R20000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09590R20000F9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09590R20000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
Foi de date: Y09590R20000F9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y09590R20000F9L
Număr parc Y09590R20000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6055 pcs Fișa cu date Y09590R20000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±3ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serie VCS301 Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Temperatura de Operare -
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 200 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil