Y09442R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09442R00000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 2 OHM 10W 0.1% RADIAL
Foi de date: Y09442R00000B0L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y09442R00000B0L
Număr parc Y09442R00000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 2 OHM 10W 0.1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5003 pcs Fișa cu date Y09442R00000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serie VCS332 Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Temperatura de Operare -
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.01mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil